Isolation transformer OT230.012 230 V/ 230 V / 1.2 A Oddělovací transformátor
Description
Isolation transformers are used for galvanic isolation of the powered circuit from the electrical network. Parameters: Input voltage: 230 V / 50Hz Output voltage: 230 V / 50 Hz Maximum continuous current to the load: 1.2 A
| Weight | 6 kg |
| napájecí napětí: | 230V/50Hz |
| výstupní napětí: | 230V |
| výstupní proud max.: | 1,2A |
| stabilita výstupního napětí: | závislá na stabilitě napájecí sítě |
| stabilita výstupní frekvence: | závislá na stabilitě napájecí sítě |
| galvanické oddělení výstupu od napájecí sítě: | ano - 4kV |
| pojistka napájecí sítě: | viz výrobní štítek |
| výstupní pojistka: | T 250V/1,25A |
| pracovní teplota: | 10 ÷ 30°C |
| délka přívodního vodiče: | 2m |
| rozměry (v, š, h - cca): | 172 x 164 x 282mm |
| barva: | černá |
| záruka: | 24 měsíců |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
