Pracovní stůl VariWork ECONOMY 1600 stůl pro kancelář, výrobu, servis

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

VariWork Economy, sestava stolu, šířka 1600 mm (podnož + stolní deska 1600 x 800 mm)

Dostupnost Na dotaz
Cena 7 400 Kč bez DPH
8 954 Kč    
Kód produktu 55036
Značka Diametral a.s.
Kategorie VariWork
Záruka 36 Měsíc(ů)
 


Hlavní znaky stolů VariWork Economy:

  • Lehká a stabilní konstrukce
  • Prostorná pracovní plocha
  • Odolné a kvalitní materiály
  • Jednoduchá kompletace
  • Šířka stolu 1600 mm
  • Výška stolní desky 730 mm

 

Pracovní stůl VariWORK je určen pro vybavení výrobních, či opravárenských pracovišť. Základní charakteristickou vlastností stolu VariWORK je volná pracovní plocha stolu, umístěná na stabilní konstrukci.Stoly jsou koncipovány jako samostatně stojící. Základní sestavu tvoří kovová podnož, která nese desku stolu. Kovová konstrukce je opatřena práškovou vypalovací barvou Comaxit a galvanickým zinkem. Pracovní deska stolu je vyrobena z odolného laminátu tloušťky 25 mm. Hrany jsou vyrobeny z plastu ABS o síle 2mm. Rozměry pracovní desky stolu jsou dány konkrétní sestavou v šířce 1600 mm.

Stoly VariWork mohou být doplněny o police, držáky nářadí, boxy na drobný materiál, závěsem pro elektrické montážní nářadí a rampou se světlem. Tyto stoly lze doplnit též o jednoduchý systém elektrických zásuvek 230 V AC.
Svým charakterem jsou předurčené pro elektronickou výrobu, opravárenství, nebo jemnou mechaniku.

Doplňková výbavu tvoří především zásuvkové kontejnery. Tyto stoly nejsou určeny pro montáž zavěšených nástaveb a dalších doplňků, ale jsou dostatečně robustní pro případné umístění menší přístrojové nástavby s některými vybranými moduly VarioLAB+. V takovém případě je vždy součástí elektrické výbavy modul s hlavním jističem, proudovým chrániče a tlačítkem TOTAL STOP a kontrolkami.

 

 

Hmotnost 30 kg
Běžné rozměry (v x š x h): (?) 730 x 1600 x 700 mm