Jak nakupovat

Jsme rádi, že máte zájem o naší nabídku. Jelikož některé naše produkty nejsou úplně běžné a mají svoje specifika, chceme se s Vámi podělit o naše zkušenosti a doporučit Vám optimální postup nákupu a vhodný způsob dopravy.

Dodávky do Česka a na Slovensko.

Veškerý sortiment přístrojů v sekci "Dílna" a "Výukové pomůcky" nevyžaduje při nákupu nic mimořádného. Všechny přístroje, včetně těch největších lze bez problémů objednat prostřednictvím košíku a následně zvolit dopravu, obvykle je hmotnost do 50 kg, v případě většího množství přístrojů, nebo některých větších přístrojů, typicky třífázového odděleného autotransformátoru je optimální využít přepravu "Top Trans".

Poněkud odlišná situace je u vybavení ze sekce "Technologická pracoviště", V případě celých sestav technologických pracovišť je vhodné použít dopravu, kterou nabízíme pod označením "Vlastní doprava Hobbytechnik". Cena této dopravy je vyšší, než přepravní služba, ale výhodou je, že Vám technologická pracoviště nejen dovezeme, ale též kompletně sestavíme a zaškolíme obsluhu. Výjimku tvoří stoly VariWork, které jsou na sestavení jednoduché a zvládne je technicky zdatný pracovník bez předchozího zaškolení.

Prodej do jiných Evropských zemí:

V případě stolních přístrojů a výukových pomůcek Vám bude v rámci objednávky nabídnuta optimální verze dopravy dle státu, kam budete chtít zboží dodat. V případě technologického nábytku se s Vámi po odeslání objednávky spojíme a dohodneme se s Vámi na nejvhodnějším způsobu dodávky. V případě plátců DPH (VAT) se s Vámi spojíme vždy při prodeji v rámci EU. Plátcům DPH bude zboží po ověření zaslána výzva k úhradě bez DPH.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím obraťte na mail: info@diametral.cz

Váš tým Hobby technik