VertiGO sestava stolu pro vývoj a zkušebny, přístroje jsou zabudované v nohách stolu

6 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 

Vzorová sestava stolu VertiGO šířky 1500 mm s pracovní deskou a výklopnou policí

Cena 46 832,23 Kč bez DPH
56 667 Kč    
Kód produktu 50758
Značka Diametral a.s.
Kategorie Technologická pracoviště
Záruka 5 Rok(ů)
 

 

  • VertiGO představuje další úroveň profesionálních řešení elektrotechnických pracovišť.
  • VertiGO je propracovaný systém určený pro výrobu, údržbu, výzkum a vývoj.
  • VertiGO je navržen jako otevřený stavebnicový systém, který plně respektuje požadavky dnešní doby a zároveň může být rozvíjen podle požadavků budoucnosti.
  • VertiGO charakterizují kovové nohy, v nichž je umístěna elektrická výzbroj stolu.
  • VertiGO je kompatibilní s mnoha komponenty a moduly sytému VarioLab+.
  • VertiGO je dodáván také ve verzi pro práci se součástkami citlivými na elektrostatický výboj. Veškerý takový nábytek je vyráběn výhradně ze speciálního laminátu, který zaručuje ochranu před elektrostatickým výbojem.
  • VertiGO je kompletně navržen a vyráběn v České republice společností Diametral a.s.

 

Typické využití stolu VertiGO:

 VertiGO v akci

 

Jedním z hlavních parametrů elektrotechnického pracoviště je dostatečný pracovní prostor. VertiGO se vyznačuje umístěním přístrojů do zadních nohou. Stojná noha je navržena tak, aby bylo možno do ní instalovat přístroje a zároveň vést všechnu potřebnou kabeláž, nebo hadice s médii. Vzniká tak velká pracovní plocha, využitelná pro perfektní zvládnutí Vašich pracovních úkolů. Tím se liší od všech ostatních typů pracovišť.

Ať už potřebujete mít k dispozici jednofázové, nebo třífázové napětí, stále jej máte k dispozici. Dostatečný počet zásuvek zaručuje, že Vaše projekty budou vždy napájeny. Stojné nohy mohou být osazeny svorkami malého napětí, datovými zásuvkami, USB rozbočovači, vývody stlačeného vzduchu a dalších médií. Tím však nejsou všechny možnosti vyčerpány. Pomocí kompatibilních nástaveb VarioLab+ s přístroji VarioLab+ lze vytvořit vysoce sofistikované pracoviště bez limitů.

Přístroje instalované v zadních nohách pracoviště jsou seřazeny tak, aby co nejvíce vyhovovaly četnosti jejich užívání. Ovládací prvky jsou umístěny ve výši ramen sedícího člověka. Bezprostředně nad deskou stolu jsou navrženy zásuvky, u kterých se předpokládá připojení silnějším kabelem, zatímco ve vrchní části stojné nohy jsou instalovány zásuvky a připojné body pro menší průřezy vodičů. Jistící prvky se instalují pod úroveň pracovní desky.

Koncepce pracovišť VertiGo je budována na základě našich dlouholetých zkušeností s výstavbou ergonomických pracovišť a je úzce spjatá s požadavky profesionálů. Ti se svými představami podílejí na evoluci pracovišť VertiGo.

 

VertiGO s výklopnou policí:

VertiGO výklopná police 

 

 Důležitým parametrem všech pracovišť VertiGO je jejich bezpečnost a bezpečnost práce na nich. Z tohoto důvodu jsou všechna pracoviště VertiGo vždy vybavena modulem centráního bezpečnostního ovládání. Ten obsahuje všechny důležité prvky ochrany před úrazem elektrického proudu. Modul centrálního ovládání obsahuje žlutě podsvětlené tlačítko TOTAL STOP, zapínací tlačítko blokované klíčkem, kontrolky přítomnosti napájecího napětí a zapnutí. Navíc je modul vybave zvukovou signalizaci zapnutí / vypnutí celého stolu. Pracoviště může být vybaveno majáčkem, který informuje okolí o probíhající práci na pracovišti a dalším podsvětleným tlačítkem TOTAL STOP na druhé noze. Všechny tyto bezpečnostní prvky posunují hranice bezpečnosti o další úroveň.

 

Žlutě podsvětlené tlačítko TOTAL STOP pro snadnou orientaci v případě nebezpečí.

 

 

 Jističe a chrániče jsou umístěny přístupně v noze pod deskou stolu. Pro případ jejich vybavení jsou jednoduše přístupné a svým umístěním nezabírají důležite místo nad pracovní deskou stolu.

 

Instalovaný maják indikuje stavy „pod napětím“ a „zapnuto“. Každá osoba v blízkosti pracoviště je tak informována o probíhajících pracích.

 

Bezpečnostní klíček ovládání pro zabránění ovládání pracoviště nepovolaným osobám.

 

 

Volitelné ESD provedení:

Elektrostatické napětí může dosahovat vysokých hodnot napětí. Citlivé elektronické součástky mohou být poškozeny bez povšimnutí už vybíjecím impulzem nižším jak 100 V. Aby k těmto škodám nedocházelo, lze pracoviště VertiGO dodat v ESD provedení. Tak má uživatel zaručeno, že všechna práce na stolech VertiGO je pro elektronické součástky bezpečná.  Veškeré dotazy ke stolům VertiGO a jejich konfiguracím Vám rádi sdělíme! 

Upozornění:

Cena již obsahuje MONTÁŽ u zákazníka a DOPRAVU do 200 km od Prahy. Kilometry nad limit budou účtovány sazbou 11 Kč/km.

 

Hmotnost 114 kg
Výška (?) 730 mm
Výška celková (?) 1200 mm
Šířka stolu (?) 1530 mm
Materiál desky stolu, nástavby a polic (?) HPL laminát
barva: světle šedá, odpovídá RAL 7035
Nosnost stolu (?) 400 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.