Decade RLC-D1000
Tip Magnifier
This Diametral a.s. instrument allows for accurate adjustments across a wide range of values, including 1R to 999999R, 1uH to 99.999mH, and 10pF to 999.99nF for demanding measurement tasks.
Availability Momentálně nedostupné
Product code 52008
Brand Diametral a.s.
Category R-L-C Decades
Warranty 2 years
Weight 3 kg
Indukční dekáda :
Rozsah indukčnosti 1uH ÷ 99,999mH
Nejmenší změna hodnoty indukčnosti 1uH
Maximální napájecí napětí indukčnosti 30V DC/50V AC
Tolerance 1uH - 999uH <10%
Tolerance 1mH - 99mH <5%
---------------------------------------------------------- -----------------------------------------
Odporová dekáda :
Rozsah rezistoru 1R ÷ 999999R
Nejmenší změna hodnoty rezistence 1R
Maximální napájecí napětí rezistorů 50V DC/50V AC
Maximální ztrátový výkon 1W
Teplotní koeficient 50ppm/K
Tolerance rezistorů <1%
Maximální proud rezistory 0,1A
-------------------------------------------------------- -------------------------------------------
Kapacitní dekáda :
Rozsah kapacity 10pF ÷ 999,99nF
Nejmenší změna hodnoty kapacity 10pF
Maximální napájecí napětí kondenzátorů 30V DC/50V AC
Tolerance kondenzátorů <10%