Laboratory power supply V130R50D 1x 0÷30V/10A Laboratory power supply V130R50D 1x 0÷30V/10A
Laboratory power supply equipped with one source with continuous voltage regulation in the range of 0 ÷ 30V with the possibility of setting current limitation from 0.1 ÷ 10A.
Availability Skladem
Product code 51005
Brand Diametral a.s.
Category DC sources
Warranty 2 years
Weight 12.4 kg
napájecí napětí: 230V / 50Hz
napětí regulovatelné: 1x 0 ÷ 30V
proud regulovatelný: 1x 0 ÷ 10A
napětí pevné: -
proud pevný: -
zvlnění typické: < 2mV
zvlnění maximální: 10mV
napěťová stabilita pro změnu sítě +6/-10 %: cca 0,05%
proudová stabilita pro změnu sítě +6/-10%: cca 0,05%
typ měřících přístrojů: digital
digital počet měřících přístrojů: 2
třída přesnosti měřících přístrojů: 2
indikace omezení proudu: A / O
regulace hlasitosti akustické indikace: ano
možnost vypnutí akustické indikace: ano
blokování proti špičkám při startu: ano
samostatné vypínání výstupu: ano
spojení regulovatelných zdrojů do symetrického zdroje: ne
termostat chladiče s ventilátorem: ano
paměť stavu výstupu před vypnutím: ano
tepelná pojistka chladiče: ne
celkový příkon max.: 320W
barva: černá
rozměry (v, š, h - cca): 172 x 244 x 282mm